Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Ödeme

Kredi kartına taksit yapılıyor mu ?

Taksit Seçenekleri

Porland.com üzerinden yapılan alışverişlerde satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için size en uygun yöntemi seçebilirsiniz.

Akbank - Axess, Garanti Bankası - Bonus Kart, Finansbank - Card Finans, İş Bankası - Maximum, Yapı Kredi Bankası - Worldcard kredi kartlarıyla yaptığınız alımlarda ilgili kartların taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Diğer banka kartlarıyla yaptığınız alışverişleriniz tek çekim olarak tahsil edilecektir.

 

Garanti Bankası Taksit Kampanyası Koşulları 

Garanti Bankası Bonus Taksit Kampanyası 13 Haziran - 31 Aralık 2018  tarihleri dahilinde Porland.com ve Porland mağazalarından yapılan 2,3 ve 6 taksitli işlemlerde +6 taksit seçmeli olarak sunulacaktır. Kampanyada 2 ve 3 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 Taksit alt işlem limiti olmadan hak kazanılacaktır. 6 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 taksit 250 TL ve üzeri işlemlerde verilecektir.

Porland’dan kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde en fazla 12 Taksit seçeneğiyle yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.

Kampanyaya tüm Bonus kartları, Money Visa kartları, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartları, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business, DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, ABank, ICBC Turkey, Fibabank Bonus, ek kartlar dahildir.

Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Denizbank Business, Şekerbank Business, vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları, tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir. 

Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET PORLAND " yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Personel kartlar ve sanal kartlar dahildir.