Festino

Markalar

Festino


 

 

Porland’ın paslanmaz çelik ürünler markası Festino, marka olarak 2003 yılında doğdu ve 2005 yılında pazara dört modelle giriş yaptı.
Porland'ın Festino markasını oluşturan çelik ürün kategorisinde; çatal-kaşık-bıçak takımları, servis takımları, çay ve kahve tepsisi, çay ve kahve fincan tabağı, paslanmaz çelik tencere, çaydanlık ve cezve takımları bulunmaktadır.
Festino ürün gamı, dünya standartları göz önüne alınarak geliştirilmektedir. Üretim tamamen Porland denetiminde ve yüzde yüz Porland kalite güvencesi altında Türkiye ve yurt dışında yapılmaktadır.
Festino markası ile sunulan tüm ürünler ergonomik, fonksiyonel ve özgün tasarımlardır. Üretimde en kaliteli paslanmaz çelikler kullanılmaktadır. Festino ürün gamı sadece ev grubuna değil gastronomi sektörüne de hizmet verecek ürün çeşitliliği sahiptir. Festino modellerin ürün gurubu içerisinde yer alan bıçaklar porselen ile uyumludur ve porselen yüzeyinde çelik lekesi bırakmaz. Festino ürün gamında yer alan tüm bıçaklar keskinliklerini uzun süre koruyabilmeleri için bıçak üretimine uygun özel paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
Gelişen teknoloji yakından takip edilerek, Porland Ar-Ge laboratuvarlarında tüm ürünlerin günün koşullarına uygunluğu test edilmektedir.

Festino ürünlerini görmek için tıklayınız.