Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Ödeme

Kredi kartına taksit yapılıyor mu ?

Taksit Seçenekleri

Porland.com üzerinden yapılan alışverişlerde satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için size en uygun yöntemi seçebilirsiniz.

Akbank - Axess, Garanti Bankası - Bonus Kart, Finansbank - Card Finans, İş Bankası - Maximum, Yapı Kredi Bankası - Worldcard kredi kartlarıyla yaptığınız alımlarda ilgili kartların taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Diğer banka kartlarıyla yaptığınız alışverişleriniz tek çekim olarak tahsil edilecektir.

Garanti Bankası 10 Taksit Kampanyası

1 Ocak- 30 Haziran 2019 tarihleri arasında www.porland.com ve Porland Mağazalarından yapacağınız, 250 TL ve üzeri alışverişlerde 10 taksit kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 2 – 3 ve 6 taksit’lere ek seçmeli olarak +4 taksit imkanı sunulacaktır.

10 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gerekmektedir.

10 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (SMS ile), American Express Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.

10 taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı dahil değildir.

10 taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Porland.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde şu an için sadece kredi kartı seçeneği ile ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Porland.com üzerinden alışverişlerinizi Visa ve Mastercard kredi kartlarıyla yapabilirsiniz.

Diğer ödeme seçenekleri konusunda altyapı çalışmalarımız devam etmektedir.

Siparişlerimi havale yolu ile ödeme yapabiliyor muyum?

Porland.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde şu an için sadece kredi kartı seçeneği ile ödeme yapma olanağı bulunmaktadır.

Diğer ödeme seçenekleri konusunda altyapı çalışmalarımız devam etmektedir.