Arama

Blog

Eşsiz Desenlerden Oluşan Desenli Koleksiyonlar
Eşsiz Desenlerden Oluşan Desenli Koleksiyonlar
Sofra Tasarımlarında Tercih Edilen Koleksiyonlar Mutfak tasarımlarında ve sofra dizaynlarında tercih edilen belli başlı ürünler bulunur. Su takımları, desenli yemek takımı ve desenli kahvaltı takımı modelleri gerek tasarımlarındaki incelikler gerekse kullanım kolaylıkları ile şık sofraları mükemmel bir hale getiriyor. Kalabalık toplantıların ve misafir ağırlama süreçlerinin en önemli unsurlarının başında gelir. Su takımları ile beraber koleksiyonlarda bulunan ürünlerden bir tanesi de sürahilerdir. Kesme, desenli, renkli olarak üretilen bu sürahi koleksiyon ürünleri sofra tasarımlarının tamamlayıcısıdır. İçecek türlerine göre bardakların kullanım alanları değişir. Su, alkollü içecek ya da meşrubat gibi içeceklerin sunumunda kullanılan bardaklar, günlük hayatta tercih edilenlerden daha güçlü olan camdan üretilir. Böylelikle dayanıklılığı en üst seviyeye çıkarmak hedeflenir. Tasarım fincan modelleri de dayanıklılık açısından genellikle seramikten üretilir.
Sofralarınıza Estetik Katan Yemek Takımları
Sofralarınıza Estetik Katan Yemek Takımları
Yemek Takımları Sabah, öğle ve akşam; günün her öğününde yemek sofralarınızda mutlaka bulunan yegâne ürünler yemek takımları ürünleridir. Günlük yemek takımları farklı, özel davetlerde kullanılan yemek takımları farklıdır. Aynı zamanda yemek takımları 12 kişilik, 6 kişilik ya da daha fazla veya az sayıda olabilir. Porland Porselen’in yemek takımlarının en önemli özelliği, ürünlerin bulaşık makinesinde rahatça yıkanabilmesi ve mikrodalgada bile desenleri bozulmadan kullanılabilmesidir. Günlük yemek takımları genel olarak gün içinde sürekli kullanılır. 60 parça yemek takımları da günlük dışında özel günlerde tercih edilmektedir. Günlük olarak tercih edilen yemek takımları 12 kişilik olacak şekilde tercih edilebilir.
MARIN BLUE Koleksiyonu
MARIN BLUE Koleksiyonu
Porland’dan denizin benzersiz güzelliğini anlatan MARIN BLUE Koleksiyonu Denizin derin mavisi, içimize ilmek ilmek işleyen yosun kokusu… Kumlanmış ayaklarımız, dalgaların verdiği huzur ile kendimizi Güneş’in kollarında bulduğumuz o an... Yahut soğuk kış günlerinde sıcak kahvemiz ile ellerimizi, sevdiklerimizin gülümesi ile içimizi ısıtırken, sonsuz maviliğin yanında olmanın verdiği huzur… Her tonunda ayrı bir şölen sunan denizin gizemli dünyasının kapılarını açan Porland, sofralara huzuru ve canlılığı getiriyor.
Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen
Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen
Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen Hijyen önceliğinin ilk sıraya yerleştiği bugünlerde, kişisel hijyen kadar gıdayla temas eden ürünlerin hijyeni de sağlık için kritik önem gösteriyor. Doğal kaynaklı hammaddelerden oluşan ve 1400°C’de pişirilerek üretilen porselenler, yüzeyinde bakteri ve mikrop barındırmaması nedeniyle gıda tüketimi için en uygun madde olma özelliği taşıyor.
Porland’dan aşkınızın ışıltısını yansıtacak Sevgililer Günü kampanyası
Porland’dan aşkınızın ışıltısını yansıtacak Sevgililer Günü kampanyası
Porland’dan aşkınızın ışıltısını yansıtacak Sevgililer Günü kampanyası Yılın en romantik günü yaklaşırken, hediye seçiminin tatlı heyecanı da şimdiden başladı. Porland, Sevgililer Günü kampanyası ile birbirinden şık ve zarif ürünlerinde yüzde 14’e varan ek indirimlerle heyecanınızı taçlandırmaya hazırlanıyor.
Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor
Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor
Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor Porland’dan sürdürülebilirlik çevre politikası Özellikle son yıllarda etkisini daha çok hissettiren küresel iklim değişikliği, doğal kaynakların korunması ve çevre ve atık yönetiminin önemini her geçen gün artırıyor. İklim koşullarına uyum sağlamanın öneminin bilinci ile çevreyi tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak için harekete geçen Porland, sürdürülebilir çevre politikası kapsamında; su, kağıt, plastik, hammadde, yağ, cam, tıbbi atık, yakıt ve enerji alanında kapsamlı çalışmalar yürütüyor. Porland, 2021 sonuna kadar hayata geçirmeyi planladığı yeni uygulamalarla enerji tasarrufunu ve atık ayrışımını artırmayı hedefliyor. Fosil yakıtların kullanımı ve doğa tahribatının yol açtığı değişen iklim dengesi ile doğal kaynakların hızla tüketimi, sürdürülebilir bir gelecek için çevre ve atık yönetimi çalışmalarının gerekliliğini gözler önüne seriyor. Porselen sektörünün öncü markası Porland, çevre ve atık yönetimi politikası ile doğa tahribatını önlemek ve doğal kaynak tasarrufunu sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.
Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası
Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası
Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası Baharın enerjisini evlerine taşımak, küçük dokunuşlarla hoş bir atmosfer oluşturmak isteyenler için Porland online alışverişe özel seçili ürünlerde sepette yüzde 21 indirim kampanyası düzenliyor. Farklı zevklere hitap eden ve şık tasarlanmış ürünleriyle evlerde zarifliği temsil eden Porland, Kuzey Yarım Küre’de İlkbahar başlangıcının habercisi olan 21 Mart Ekinoksu’na özel, seçili ürünlerde geçerli, sepette yüzde 21 indirim kampanyası ile evleri yenileniyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler, 20-21 Mart tarihleri arasında porland.com üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli ilkbahar kampanyasında seçili ürünlerden tercih edeceği ürünleri ek indirim avantajıyla alabilirler.
Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel kampanya
Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel kampanya
Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Özel Kampanya Zarafet ve estetiğin öncüsü Porland, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, 8 – 14 Mart tarihleri arasında, mağaza ve online alışverişlerde geçerli yüzde 50 ve üzeri indirim kampanyasına imza atıyor.
Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon
Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon
Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon Estetik ve zarafetin öncüsü Porland; özgün tasarımı, canlı renkleri ve göz alıcı desenlere sahip Vignetta, Fractal serileri ve Glamorous Koleksiyonları ile Ramazan bereketini sofralara taşıyacak. İmza attığı koleksiyonlarda estetik ve zarafeti, şıklığın çarpıcı detayları ile buluşturan Porland, Ramazan ayına özel tasarladığı benzersiz koleksiyonları ile iftar sofralarının bereketine eşlik etmeye hazırlanıyor.
Porland, ABD’ye Türk porselenini sevdirecek
Porland, ABD’ye Türk porselenini sevdirecek
Porland, ABD’ye Türk porselenini sevdirecek 20 bini aşkın ürün çeşidini 4 kıtada 30’dan fazla ülkeye sunan Porland, premium ürünlerini Amerika’daki tüketcileri ile buluşturuyor. Porland, 20 bini aşkın ürün çeşidi ile ABD perakende pazarına giriş yapıyor. Türk porselenini tanıtmak amacıyla 2021’de ABD’de ilk showroom’unu açan Porland, New York’taki 41 Madison’da dünya devleri ile aynı sahneyi paylaşıyor.