Arama

Blog

Porland, Şikayetvar A.C.E Awards’ta Üst Üste İkinci Kez Diamond Ödülün Sahibi Oldu!
Porland, Şikayetvar A.C.E Awards’ta  Üst Üste İkinci Kez Diamond Ödülün Sahibi Oldu!
Porland, Şikayetvar A.C.E Awards’ta Üst Üste İkinci Kez Diamond Ödülün Sahibi Oldu! Porselen sektörünün öncü markası Porland, Şikayetvar tarafından düzenlenen ve müşteri memnuniyetini en iyi yaşatan markaların belirlendiği A.C.E Awards, Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde züccaciye kategorisinde üst üste ikinci kez “Diamond” ödülüne layık görüldü.
Porland, Culinary Forum 2022’nin Ana Sponsoru Oldu
Porland, Culinary Forum 2022’nin Ana Sponsoru Oldu
Porland, Culinary Forum 2022’nin Ana Sponsoru Oldu Gastronomi sektörünü eğitim odaklı vizyoner paylaşımlarla güçlendirmek amacıyla ilk kez organize edilen "Culinary Forum 2022 - Education" etkinliği sektörün önde gelen isimlerini Antalya’da bir araya getirdi. Porland ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikte aralarında önemli şeflerin bulunduğu onlarca isim, gastronomi ve aşçılık bölümü öğrencileriyle buluşarak tecrübelerini aktardı.
MARIN BLUE Koleksiyonu
MARIN BLUE Koleksiyonu
Porland’dan denizin benzersiz güzelliğini anlatan MARIN BLUE Koleksiyonu Denizin derin mavisi, içimize ilmek ilmek işleyen yosun kokusu… Kumlanmış ayaklarımız, dalgaların verdiği huzur ile kendimizi Güneş’in kollarında bulduğumuz o an... Yahut soğuk kış günlerinde sıcak kahvemiz ile ellerimizi, sevdiklerimizin gülümesi ile içimizi ısıtırken, sonsuz maviliğin yanında olmanın verdiği huzur… Her tonunda ayrı bir şölen sunan denizin gizemli dünyasının kapılarını açan Porland, sofralara huzuru ve canlılığı getiriyor.
Çay keyfini unutulmaz bir deneyime dönüştürün
Çay keyfini unutulmaz bir deneyime dönüştürün Zarif tasarımlar, çay keyfini benzersiz bir deneyimle buluşturuyor Bazen aileyi bir araya getiren pazar kahvaltılarının, bazen arkadaşlarınızla yaptığınız sohbetlerin, bazen de bu soğuk kış günü yapacağınız keyifli bir aranın olmazsa olmazı sıcacık bir çaydır… ‘Çayın adresi değişse de verdiği keyif hep özeldir’ fikrinin izini süren Porland, çay keyfini artıracak tasarımlarla, bu deneyimi derinlemesine yaşamanıza olanak sağlıyor. Camdan gelen sağlığın şıklık ile buluştuğu Tutku ve Yudum çay bardakları, her yudumda içinizi daha çok ısıtacak…
Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen
Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen
Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen Hijyen önceliğinin ilk sıraya yerleştiği bugünlerde, kişisel hijyen kadar gıdayla temas eden ürünlerin hijyeni de sağlık için kritik önem gösteriyor. Doğal kaynaklı hammaddelerden oluşan ve 1400°C’de pişirilerek üretilen porselenler, yüzeyinde bakteri ve mikrop barındırmaması nedeniyle gıda tüketimi için en uygun madde olma özelliği taşıyor.
Porland’dan aşkınızın ışıltısını yansıtacak Sevgililer Günü kampanyası
Porland’dan aşkınızın ışıltısını yansıtacak Sevgililer Günü kampanyası
Porland’dan aşkınızın ışıltısını yansıtacak Sevgililer Günü kampanyası Yılın en romantik günü yaklaşırken, hediye seçiminin tatlı heyecanı da şimdiden başladı. Porland, Sevgililer Günü kampanyası ile birbirinden şık ve zarif ürünlerinde yüzde 14’e varan ek indirimlerle heyecanınızı taçlandırmaya hazırlanıyor.
Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor
Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor
Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor Porland’dan sürdürülebilirlik çevre politikası Özellikle son yıllarda etkisini daha çok hissettiren küresel iklim değişikliği, doğal kaynakların korunması ve çevre ve atık yönetiminin önemini her geçen gün artırıyor. İklim koşullarına uyum sağlamanın öneminin bilinci ile çevreyi tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak için harekete geçen Porland, sürdürülebilir çevre politikası kapsamında; su, kağıt, plastik, hammadde, yağ, cam, tıbbi atık, yakıt ve enerji alanında kapsamlı çalışmalar yürütüyor. Porland, 2021 sonuna kadar hayata geçirmeyi planladığı yeni uygulamalarla enerji tasarrufunu ve atık ayrışımını artırmayı hedefliyor. Fosil yakıtların kullanımı ve doğa tahribatının yol açtığı değişen iklim dengesi ile doğal kaynakların hızla tüketimi, sürdürülebilir bir gelecek için çevre ve atık yönetimi çalışmalarının gerekliliğini gözler önüne seriyor. Porselen sektörünün öncü markası Porland, çevre ve atık yönetimi politikası ile doğa tahribatını önlemek ve doğal kaynak tasarrufunu sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.
Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası
Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası
Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası Baharın enerjisini evlerine taşımak, küçük dokunuşlarla hoş bir atmosfer oluşturmak isteyenler için Porland online alışverişe özel seçili ürünlerde sepette yüzde 21 indirim kampanyası düzenliyor. Farklı zevklere hitap eden ve şık tasarlanmış ürünleriyle evlerde zarifliği temsil eden Porland, Kuzey Yarım Küre’de İlkbahar başlangıcının habercisi olan 21 Mart Ekinoksu’na özel, seçili ürünlerde geçerli, sepette yüzde 21 indirim kampanyası ile evleri yenileniyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler, 20-21 Mart tarihleri arasında porland.com üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli ilkbahar kampanyasında seçili ürünlerden tercih edeceği ürünleri ek indirim avantajıyla alabilirler.
Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel kampanya
Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel kampanya
Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Özel Kampanya Zarafet ve estetiğin öncüsü Porland, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, 8 – 14 Mart tarihleri arasında, mağaza ve online alışverişlerde geçerli yüzde 50 ve üzeri indirim kampanyasına imza atıyor.
Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon
Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon
Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon Estetik ve zarafetin öncüsü Porland; özgün tasarımı, canlı renkleri ve göz alıcı desenlere sahip Vignetta, Fractal serileri ve Glamorous Koleksiyonları ile Ramazan bereketini sofralara taşıyacak. İmza attığı koleksiyonlarda estetik ve zarafeti, şıklığın çarpıcı detayları ile buluşturan Porland, Ramazan ayına özel tasarladığı benzersiz koleksiyonları ile iftar sofralarının bereketine eşlik etmeye hazırlanıyor.