Arama

Blog

Evlilik Takımlarınızı Nasıl Kombinlersiniz? Farklı Tarzlar ve Renkler
Evlilik Takımlarınızı Nasıl Kombinlersiniz? Farklı Tarzlar ve Renkler
Evlilik hazırlıklarının en önemli kısmını çeyizler oluşturmaktadır. Yeni bir ev kurma hazırlığı içindeyken çeyiz alışverişleri, büyük bir titizlikle yapılır. Her ürünün en iyisi, en kalitelisi tercih edilir. Ancak çeyiz alışverişlerinin en önemli eşyalarının başında yemek takımları gelir. Mutfak dekorasyonunda yeri büyük olan yemek takımları, sofra düzeni için yanında bulunan ürünlerden dolayı evlilik takımları şeklinde adlandırılır. Şık görünümler, yaratıcı tasarımlar ile sofraların eksik olmayan ürünleridir. Evlilik seti mutfak ürünleri sadece yeni evleneceklerin değil her kesimden insanın tercih edeceği ürünlerdir. Mutfağı yenilemek için Porland yemek takımları şık ve zarif tercihler olacaktır.
Ev Dekorasyonu Ürünlerimizle Yaşam Alanınızı Güzelleştirin
Ev Dekorasyonu Ürünlerimizle Yaşam Alanınızı Güzelleştirin
Ev Dekorasyonu Ürünlerimizle Yaşam Alanınızı Güzelleştirin Ev ve yaşam ürünleri arasında ev dekor kategorisi de önemli bir yer tutmaktadır. Kahve ve çay ikramlarında kullanabileceğiniz ürünler, hediyelik eşyalar bu kategoride yer almaktadır. Bu kategoride kahve ve ikram takımlarından, hediyelik eşyalardan söz etmek mümkün. Altın yaldız serisinin kahve ve ikram takımları, sadeliğin timsali beyaz renginden yapılmış ikram takımları ve vazolar, çeşitli desenlerdeki kahve takımları, kapaklı vazolar, sürahiler, çay fincanı takımları, cezveler gibi pek çok ürün ev dekor kısmında yer edinmektedir. Bu alandaki porselen ürünler Sır Üstü tekniği ile üretilmiştir. Böylelikle bu ürünlerin altın detayları camsı yüzeyin üzerine işlenmiştir. Bu teknikle üretilen porselen ürünler güvenle bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir. Bu ürünleri hem kendi evinizde kullanabilir hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda özellikle kahve ve çay fincanı ürünlerine hem takım halinde ulaşabilir hem de tekli olarak da satın alabilirsiniz.
Sofralarınıza Estetik Katan Yemek Takımları
Sofralarınıza Estetik Katan Yemek Takımları
Yemek Takımları Sabah, öğle ve akşam; günün her öğününde yemek sofralarınızda mutlaka bulunan yegâne ürünler yemek takımları ürünleridir. Günlük yemek takımları farklı, özel davetlerde kullanılan yemek takımları farklıdır. Aynı zamanda yemek takımları 12 kişilik, 6 kişilik ya da daha fazla veya az sayıda olabilir. Porland Porselen’in yemek takımlarının en önemli özelliği, ürünlerin bulaşık makinesinde rahatça yıkanabilmesi ve mikrodalgada bile desenleri bozulmadan kullanılabilmesidir. Günlük yemek takımları genel olarak gün içinde sürekli kullanılır. 60 parça yemek takımları da günlük dışında özel günlerde tercih edilmektedir. Günlük olarak tercih edilen yemek takımları 12 kişilik olacak şekilde tercih edilebilir.
MARIN BLUE Koleksiyonu
MARIN BLUE Koleksiyonu
Porland’dan denizin benzersiz güzelliğini anlatan MARIN BLUE Koleksiyonu Denizin derin mavisi, içimize ilmek ilmek işleyen yosun kokusu… Kumlanmış ayaklarımız, dalgaların verdiği huzur ile kendimizi Güneş’in kollarında bulduğumuz o an... Yahut soğuk kış günlerinde sıcak kahvemiz ile ellerimizi, sevdiklerimizin gülümesi ile içimizi ısıtırken, sonsuz maviliğin yanında olmanın verdiği huzur… Her tonunda ayrı bir şölen sunan denizin gizemli dünyasının kapılarını açan Porland, sofralara huzuru ve canlılığı getiriyor.
Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen
Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen
Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen Hijyen önceliğinin ilk sıraya yerleştiği bugünlerde, kişisel hijyen kadar gıdayla temas eden ürünlerin hijyeni de sağlık için kritik önem gösteriyor. Doğal kaynaklı hammaddelerden oluşan ve 1400°C’de pişirilerek üretilen porselenler, yüzeyinde bakteri ve mikrop barındırmaması nedeniyle gıda tüketimi için en uygun madde olma özelliği taşıyor.
Porland’dan aşkınızın ışıltısını yansıtacak Sevgililer Günü kampanyası
Porland’dan aşkınızın ışıltısını yansıtacak Sevgililer Günü kampanyası
Porland’dan aşkınızın ışıltısını yansıtacak Sevgililer Günü kampanyası Yılın en romantik günü yaklaşırken, hediye seçiminin tatlı heyecanı da şimdiden başladı. Porland, Sevgililer Günü kampanyası ile birbirinden şık ve zarif ürünlerinde yüzde 14’e varan ek indirimlerle heyecanınızı taçlandırmaya hazırlanıyor.
Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor
Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor
Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor Porland’dan sürdürülebilirlik çevre politikası Özellikle son yıllarda etkisini daha çok hissettiren küresel iklim değişikliği, doğal kaynakların korunması ve çevre ve atık yönetiminin önemini her geçen gün artırıyor. İklim koşullarına uyum sağlamanın öneminin bilinci ile çevreyi tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak için harekete geçen Porland, sürdürülebilir çevre politikası kapsamında; su, kağıt, plastik, hammadde, yağ, cam, tıbbi atık, yakıt ve enerji alanında kapsamlı çalışmalar yürütüyor. Porland, 2021 sonuna kadar hayata geçirmeyi planladığı yeni uygulamalarla enerji tasarrufunu ve atık ayrışımını artırmayı hedefliyor. Fosil yakıtların kullanımı ve doğa tahribatının yol açtığı değişen iklim dengesi ile doğal kaynakların hızla tüketimi, sürdürülebilir bir gelecek için çevre ve atık yönetimi çalışmalarının gerekliliğini gözler önüne seriyor. Porselen sektörünün öncü markası Porland, çevre ve atık yönetimi politikası ile doğa tahribatını önlemek ve doğal kaynak tasarrufunu sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.
Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası
Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası
Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası Baharın enerjisini evlerine taşımak, küçük dokunuşlarla hoş bir atmosfer oluşturmak isteyenler için Porland online alışverişe özel seçili ürünlerde sepette yüzde 21 indirim kampanyası düzenliyor. Farklı zevklere hitap eden ve şık tasarlanmış ürünleriyle evlerde zarifliği temsil eden Porland, Kuzey Yarım Küre’de İlkbahar başlangıcının habercisi olan 21 Mart Ekinoksu’na özel, seçili ürünlerde geçerli, sepette yüzde 21 indirim kampanyası ile evleri yenileniyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler, 20-21 Mart tarihleri arasında porland.com üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli ilkbahar kampanyasında seçili ürünlerden tercih edeceği ürünleri ek indirim avantajıyla alabilirler.
Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel kampanya
Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel kampanya
Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Özel Kampanya Zarafet ve estetiğin öncüsü Porland, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, 8 – 14 Mart tarihleri arasında, mağaza ve online alışverişlerde geçerli yüzde 50 ve üzeri indirim kampanyasına imza atıyor.
Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon
Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon
Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon Estetik ve zarafetin öncüsü Porland; özgün tasarımı, canlı renkleri ve göz alıcı desenlere sahip Vignetta, Fractal serileri ve Glamorous Koleksiyonları ile Ramazan bereketini sofralara taşıyacak. İmza attığı koleksiyonlarda estetik ve zarafeti, şıklığın çarpıcı detayları ile buluşturan Porland, Ramazan ayına özel tasarladığı benzersiz koleksiyonları ile iftar sofralarının bereketine eşlik etmeye hazırlanıyor.