Değerli Müşterilerimiz,

 

Önceliğimiz tüm müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığıdır. Tüm dünyada tedirginlik yaratan yeni tip Korona Virüs (COVID-19) salgınıyla mücadele kapsamında Porland firması olarak aldığımız önlemleri sizinle paylaşmak isteriz.

 

Fabrika üretim alanlarımız, depolarımız, ortak kullanım mekanlarımız, ofislerimiz, tüm satış noktalarımız günde en az 2 defa dezenfekte edilmektedir. Personelimizin hijyen şartlarına uygun çalışma koşulları sağlanmış olup, kapalı ortamın havalandırılması, el dezenfektanı ve gerekli durumlarda maske kullanımı sağlanmıştır.

 

İş başvuruları elektronik ortam üzerinden kabul edilirken, firmamıza tedarikçi, misafir ve ziyaretçi giriş çıkışları durdurulmuştur.

 

Yurt dışı ve yurt içi seyahatlerimiz iptal edilmiş, tüm iş toplantılarımızın dijital ortamda yapılmasına karar verilmiştir. COVID-19 virüsünden korunmak, önlem almak amacıyla şirket içi bilgilendirmeleri yapılmış, bütün alanlara ilgili broşür ve el yıkama talimatları ve çalışanlarımıza kapsamlı eğitimler verilmiştir.

 

Porland ailesi olarak, hizmet verdiğimiz tüm noktalarda hem değerli müşterilerimizin hem de kıymetli çalışanlarımızın sağlığını korumak ve virüsün yayılmasını önlemek amacıyla gerekli tedbirleri almaya devam edeceğiz.

 

Sağlıklı günler dileriz.