Arama

Eşsiz Desenlerden Oluşan Desenli Koleksiyonlar

Desenli Koleksiyonlar

Günlük hayatta ve özel günlerde kullanılan ürünler oldukça özeldir. Ayrıca bunlara ek olarak bu ürünler çeyiz alışverişlerinin içinde de büyük yer edinir. Koleksiyon ürünleri, evlerin vazgeçilmez ürünleri arasındadır. En çok tercih edilenler ise şöyledir:

  • Tasarım kupa bardak,
  • Kahvaltı takımları,
  • Su takımları,
  • Desenli servis tabağı,
  • Özel tasarım fincan,
  • Yemek takımları,
  • Tasarım fincan takımı koleksiyonlar içerisinde yer alan ürünlerin başında yer alır.

Şıklığı, zarifliği, çeşitli modelleri ile desenli koleksiyonlar sayesinde kullanıcıların beğenisine uygun modeller sunulmaktadır. Ürünler arasında sıklıkla tercih edilen koleksiyon kahve fincanları farklı koleksiyon ürünleriyle karşınıza çıkar. Tasarım fincan pek çok farklı tasarımı ile sizlere seçenek sunmaktadır.

 

Sofra Tasarımlarında Tercih Edilen Koleksiyonlar

Mutfak tasarımlarında ve sofra dizaynlarında tercih edilen belli başlı ürünler bulunur. Su takımları, desenli yemek takımı ve desenli kahvaltı takımı modelleri gerek tasarımlarındaki incelikler gerekse kullanım kolaylıkları ile şık sofraları mükemmel bir hale getiriyor. Kalabalık toplantıların ve misafir ağırlama süreçlerinin en önemli unsurlarının başında gelir. Su takımları ile beraber koleksiyonlarda bulunan ürünlerden bir tanesi de sürahilerdir. Kesme, desenli, renkli olarak üretilen bu sürahi koleksiyon ürünleri sofra tasarımlarının tamamlayıcısıdır. İçecek türlerine göre bardakların kullanım alanları değişir. Su, alkollü içecek ya da meşrubat gibi içeceklerin sunumunda kullanılan bardaklar, günlük hayatta tercih edilenlerden daha güçlü olan camdan üretilir. Böylelikle dayanıklılığı en üst seviyeye çıkarmak hedeflenir. Tasarım fincan modelleri de dayanıklılık açısından genellikle seramikten üretilir.

 

Desenli Bardak Koleksiyonlarındaki Çeşitler

Sıcak ve soğuk içecekler günlük yaşam sırasında büyük yere sahiptir. En çok tüketilen içeceklerin başında su, çay ve kahve çeşitleri gelmektedir. Bu içeceklerin tüketilmesi için bardaklara ihtiyaç vardır. Bardak koleksiyonu, içerisinde birçok çeşit ürünü barındırır. Desenli ve desensiz olarak ikiye ayrılan bu bardaklar içerisinde desenli olanların çeşitleri şöyledir:

  • Desenli bardak: Bu ürünler su, meşrubat, kahve gibi içeceklerin tüketiminde kullanılır. Desen çeşitliliği ve modelleri ile kullanıcıların kendilerine uygun ürünleri seçmesi gerekir. Ürünlerin tercihinde yapılış malzemesi, baskısı oldukça önemlidir. Bu etmenler yıkama şeklini de etkiler.
  • Desenli Fincan Takımı: Fincan takımları genellikle Türk kahvesi gibi özel kahve çeşitlerinde kullanılır. Klasik sade modeller ile beraber renkli, desenli ve farklı şekilleri olan fincanlar da koleksiyonlar içerisinde yer almaktadır. Günlük kullanımlardan özel günlerde kullanıma kadar birçok farklı zamanda kahve sunumlarınızda yer alır.
  • Koleksiyon Çay Tabağı: Koleksiyonlar içerisinde çay bardakları kadar çay tabakları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu tabakların çeşitli desenleri mevcuttur. Genellikle düz cam, ince belli çay bardaklarında desenli ve renkli tabaklar kullanılır. Böylelikle şık sunumların ortaya çıkmasını sağlar.

 

Desenli Koleksiyon Ürünlerinin Fiyatları

Günlük hayatta, evde, sosyal ortamlarda sıklıkla mutfak ürünleri karşınıza çıkar. Özel tasarım kupa sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Sofra tasarımlarında tercih edilen ürünlerden biri de koleksiyon fincan takımı modelleridir. Bu fincanlar konuklar için yapılan Türk kahveleri ve diğer içecek türleri servis edilirken kullanılır. Bu fincan takımlarının yer aldığı koleksiyonların içinde bardakla beraber altlığı bulunmaktadır. Bu bardakların şeffaf, desenli ya da tek renkli seçenekleri vardır. Diğer kahve çeşitlerinde ise desenli kupa bardak tercih edilir. Koleksiyon 6 kişilik yemek takımı da özellikle günlük olarak kullanıma uygundur. Koleksiyon yemek takımları içerisinde her bir parça koleksiyonun ruhunu yansıtır. Ürünlerin üzerinde bulunan desene, renge göre fiyatlar değişmektedir. Sofraların vazgeçilmezi olan yemek takımları, modellerine göre fiyatlarında farklılık gösterir. Ayrıca koleksiyon yemek takımı fiyatları ürünlerin parça sayısına ve kaç kişilik olduğuna göre değişir. Genel olarak bakıldığında ürünün özellikleri, kullanım alanı ve kolaylığı fiyatlarının belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır.