Arama

Yemek Takımları

Evlilik ve çeyiz hazırlığı içinde olanlar, evini yenileyenler, yenilenme zamanının geldiğine inanlar için modern tasarımı ve özgür stiliyle sofraları farklı kılacak yemek takımı seçenekleri Porland’da! Her tarza uyan seçeneklere ve özgün tasarımlara sahip Porland’ın seçili yemek takımlarını; sürpriz indirim fırsatlarıyla çeyiz paketinize dahil ederken, özenle hazırlanan sofralarda misafirlerinizi ağırlamanın mutluluğu yaşayın.

Tüm Yemek Takımı modellerini görmek için tıklayın.

Kahvaltı Takımları

Çeyiz paketinizi hazırlarken Porland Kahvaltı Takımlarının özgür ve özgün tasarımlarına yer açın. En uygun fiyatlar ve sürpriz indirimleri bir araya getiren, Etnik, Romantik, Modern ve Klasik stil seçenekleri ile onlarca deseni bir arada sunan Porland Kahvaltı Takımları mutlu kahvaltı saatlerinde sizlerle buluşuyor. Kampanyalardan yararlanmak ve Porland’ın seçili kahvaltı takımlarına sahip olmak için hemen alışverişe başlayın!

Tüm Kahvaltı Takımı modellerini görmek için tıklayın.

Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları

Çeyiz takımlarınızı tamamlarken benzersiz tasarım ve kullanıma sahip Porland Çatal Kaşık Bıçak Takımlarına göz attınız mı? Evlilik hazırlığında olanlar veya yeni evliler, en şık ve uyumlu sofraların tamamlayıcısı olan Porland Çatal Kaşık Bıçak Takımlarına sofralarınıza yer açın. Porland’ın seçili çatal kaşık bıçak takımlarına çeyizinizde yer verme fırsatını kaçırmayın. Sürpriz indirim fırsatlarını yakalamak için hemen alışverişe başlayın!

Tüm Çatal Kaşık Bıçak Takımı modellerini görmek için tıklayınız.

Tencere Takımları

Yeni evliler veya çeyiz hazırlığı içinde olanlar, mutfakta yemek tariflerinizi ve lezzetlerini benzersiz kılacak tencere ve tava takımları ile siz de birer şef adayısınız. Çeyiz paketinizi tamamlarken eşsiz lezzetler ve yemek pişirme önerilerinizde en büyük yardımcınız olacak, şık ve dayanıklı seçili Porland Tencere ve Tava Takımlarına indirimli fiyatlarla ile göz atmayı unutmayın.

Tüm Tencere ve Tava Takımı modellerini görmek için tıklayınız.

Kahve Takımları

Misafirlerinizle sıcak sohbetlerinize eşlik edecek şık ve modern tasarımlara sahip Porland Çay & Kahve Takımlarına sofralarınızda yer açın. Üstelik, Porland’ın seçili çay ve kahve takımlarını indirimli fiyatlar ile çeyiz paketinize dahil etme fırsatını kaçırmayın.

Tüm Kahve Takımı modellerini görmek için tıklayınız.

Porland Takımları

Özgün tasarımları ve benzersiz parçaları ile Porland Evlilik Takımları, uygun fiyatlar ve avantajlı fırsatlar ile çeyiz hazırlığında olanlar veya evini yenileyenlerin en büyük destekçisi oluyor.

Porland’ın her stile uyan tasarımlara sahip yemek takımıkahvaltı takımıçatal kaşık bıçak takımıtencere takımı ve kahve takımı paketleri sevdikleriniz ile birlikte geçirdiğiniz anlarınızı unutulmaz kılıyor.

Benzersiz stillerdeki Porland Yemek Takımları; zarif formları, altın detayları ve kullanışlı tasarımları ile bayram, davet ve kutlama gibi mutlu anlarınızda hem sizi hem de sevdiklerinizi kendine hayran bırakıyor.

17 cm, 22 cm ve farklı ebatlarda düz tabak, kase, kayık tabak ve diğer yardımcı ürünlerin yer aldığı farklı sayıda parçalar içeren Porland Yemek Takımlarının birbirinden avantajlı fiyatları ile sunumlarınıza zenginlik katarken, ayrıca her zevke hitap eden benzersiz tasarımları ile sevdikleriniz için iyi bir hediye seçeneği oluşturuyor. 

Özgün ve yaratıcı çizgileri ile çeyizinizi ve sofralarınızı benzersiz kılan Porland Kahvaltı Takımları, 6 kişilik ve 12 kişilik seçenekleri ve 28, 30 ve 36 parça adetleri ile sofranızdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

20 cm düz tabak, tabaklı kahve ve çay fincanları, kaseler, yumurtalık ve şekerlik gibi birçok şık tasarımlara sahip parçalardan oluşan Porland’ın eşsiz kahvaltı takımları günün en önemli öğününde size eşlik ediyor.

Özgün formları, göz alıcı tasarımları ile sofralara şıklık taşıyan Porland’ın 24, 84 ve 89 Parça çatal kaşık bıçak takımları, altın ve mat alternatiflerinin yanı sıra alışılmışın dışında göz dolduran farklı renk seçenekleri ile de sofralarınıza zenginlik ve farklılık sunuyor.

Granit, çelik ve bakır seçenekleri ile stil sahibi mutfaklar yaratan Porland Tencere ve Tava Takımları, sofralara lezzetli yemeklerin sırrını sunuyor. 7, 16 ve 18 parça seçeneklerinden oluşan Porland’ın tencere ve tava takımları her ihtiyaca cevap verirken, kullanışlı tasarımları ile mutfakta işinizi kolaylaştırıyor.

Porland Çay ve Kahve Takımları, Altın Yaldız ve farklı desenlerin bir arada sunulduğu eşsiz ve lüks tasarımları ile sunumlarınızı unutulmaz kılarken, misafirlerinizle birlikte sıcak sohbetlerinize eşlik ediyor.

Birbirinden göz alıcı sunumlar için benzersiz çizgi ve modern tasarımları ile Porland’ın Evlilik takımlarına, kaçırılmayacak fırsatlarla sahip olmak için hemen alışverişe başlayın!

Üstelik, Porland takımlarını uygun fiyat avantajları ile satın alırken; iade, taksit ve parça garantisi imkânlarıyla Porland internet sitesinden alışveriş yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.