Gizlilik Sözleşmesi ve Aydınlatma Bildirimi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

porland.com.tr üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri,sms bilgi mesajları, vermiş olduğunuz bilgileri doğrultusunda gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ve sms bilgilendirme bilgileri ile ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-mail ve SMS lerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.
 
porland.com.tr üyelik programına Üye olan kullanıcılar, aksini yazılı olarak bildirmedikleri sürece gerek üyelik süresince gerek üyelik sonlandıktan sonra, üye olurken verilen isim, soy isim, telefon numarası, e-mail adresi gibi tüm kişisel bilgilerin, demografik bilgilerin ve alışveriş bilgilerinin anılan ticari amaçlarla İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. ve bankalar, sigortalar ve sair iş ortakları tarafından saklanabileceği, işlenebileceği ve ürün ve hizmet tanıtımı, pazarlama, kampanya duyuruları, reklamlar, anketler gibi ticari içerikli ve ticari amaçlı e-mail, sms, telefon gibi iletişim kanallarıyla kendisi ile iletişime geçilebileceği, bu kanallarla kendisine ürün ve hizmet tanıtımı, pazarlama, kampanya duyuruları, reklamlar, anketler gibi ticari içerikli ve ticari amaçlı duyurular,iletiler gönderilebileceği ve üyelik kapsamında vermiş olduğu kişisel bilgilerin yalnızca anılan amaçlarla üçüncü kişilerle paylaşılabileceği, İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti.’nin, grup şirketlerinin, İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. ve grup şirketlerinin iş ortağı olan üçüncü kişilerin Üye’ye yukarıda anılan ticari içerikli sms ve e-mail vb duyurular, reklamlar gönderebileceği, bu kişi ve kurumlarca Üye ile telefon ve sair iletişim araçlarıyla iletişime geçebileceği konusunda rıza ve muvafakat vermiş kabul edilirler. Üyelik programına üye olan müşteriler diledikleri zaman hiçbir gerekçe bildirmek zorunda olmaksızın bu elektronik iletileri almayı, kendileri ile iletişim kanallarından iletişime geçilmesini reddedebileceklerdir. İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. üyelik koşullarını önceden bildirimde bulunmaksızın dilediği zaman değiştirebilir ve 7 (yedi) gün önceden bildirimde bulunmak kaydı ile her zaman ve herhangi bir sebep göstermeksizin müşterinin üyeliğini sonlandırabilir.
 
Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgiler işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (kargo firma(ları),bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler email adresiniz, telefon numaranız, kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.
 
Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

porland.com.tr üyelik iptal işleminizi musterihizmetleri@porland.com.tr adresine e-mail göndererek veya porland.com.tr'de Hesabım sekmesi altında yer alan Üyelik İptali seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

porland.com.tr'ye aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti.
Adresi : Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım D-2028 Sokak No. 21 Dilovası - Kocaeli
Telefon : 0850 259 46 43
Eposta : musterihizmetleri@porland.com.tr

İnternet Sitesi Kullanım Koşulları
Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesinin her türlü hakkı İmge.ye aittir. 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle tüm risk kullanıcıya ait olup, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. sorumlu değildir. İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, içerik, bilgi, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, kaldırma, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti link verdiği sitelerin içeriğinden/hizmetlerinden ve bu siteleri kullanmak neticesinde ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.

İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti.'in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Porland markası ve diğer markalar,www.porland.com.tr alan adı,alt alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ('Materyaller') ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. ?nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Bu web sitesinde yer alan her türlü içerik kişisel kullanım için olup kullanıcı tarafından ticari amaçlarla kullanılamaz. Kullanıcı bu web sitesi aracılığıyla hukuka aykırı ve/veya suç sayılan eylemlerde bulunamaz. İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. kullanıcıların üçüncü kişilerle gerçekleştirdiği işlemlerde taraf değildir.

İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

 

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI UYARINCA MÜŞTERİ AYDINLATMA METNİ

 

 

İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. (PORLAND olarak anılacaktır) ülkenin dört bir yanındaki mağazaları ile tüketicilere hizmet etmektedir.

 

PORLAND, internet mağazası yolu da dahil kendisi ile satış sözleşmesi kuran tüketicilerinin ad, soyad, adres kişisel verilerini, satış sözleşmesinin ifası, sözleşme ile tüketicilere sağlanan hakların temini için işlemektedir.

 

PORLAND internet sitesi tüketicilerin sağlıklı, güvenli hizmet almaları için PORLAND ile sözleşmeli bir şekilde çalışan elektronik ticaret alanında uzman bir üçüncü kişi çözüm ortağı tarafından PORLAND adına ve hesabına işletilmektedir.

 

Tüketici verileri internet sitesinin yönetimini sağlayan çözüm ortağımızda ve PORLAND’da eş zamanlı olarak yurt içinde tutulmaktadır.

 

PORLAND, bütün çözüm ortakları ile olduğu gibi elektronik ticaret alanında da veri öznelerinin haklarını güvence altına almak için gerekli teknik ve idari tedbirleri almıştır.

 

PORLAND, internet mağazasından alışveriş yapan tüketicilere satın alınan ürünün ulaştırılması için tüketicilerin bildirmiş oldukları ad, soyad ve adres bilgisini nakliye hizmeti veren ve PORLAND ile sözleşmeli bir şekilde çalışan üçüncü kişiye teslim etmektedir.

 

PORLAND, internet sitesi ile kendisinden alışveriş yapan kimselerin kişisel verilerini satış analizi yapılması ve kalite kontrolünün sağlanması için analiz hizmeti veren ve PORLAND ile sözleşmeli bir şekilde çalışan üçüncü kişiye teslim etmektedir.

 

PORLAND, düzenlediği kampanyalarla ilgili bilgi almak isteyen tüketicilerin verdikleri izin ve tercih ettikleri iletişim yöntemi çerçevesinde tanıtıcı iletiler göndermektedir. Bu iletilerin ilgili tüketicilere gönderimini sağlamak için tüketicilerin konu ile ilgili PORLAND’a aktardıkları iletişim bilgisini ileti hizmeti veren ve PORLAND ile sözleşmeli bir şekilde çalışan üçüncü kişiye teslim etmektedir.

 

PORLAND, veri aktarımının zorunlu olduğu her durum için üçüncü kişilerin Kişisel Veri Korunmasına ilişkin mevzuata uygun davranması ve tüketicilerin hak ve özgürlüklerinin ihlal edilmemesi için gerekli hukuki ve idari tedbirleri almaktadır.

 

PORLAND’ın güncel veri politikasında verilerin yurtdışına aktarılması veya saklanması gündemde değildir.

 

PORLAND, kişisel verilerin işlenmesinde hukuka, dürüstlük kuralına, ölçülülüğe, bilgilendirmeye dikkat eder.

 

PORLAND, yukarıda belirtilen amaçlar dışında veri işlemez.

 

PORLAND, yukarıda belirtilenler dışında tüketicilerin kişisel verilerinde başkaca bir işlem yapmaz.

 

Tüketici verileri PORLAND’ın idari organizasyonunda yetkili olan kişiler tarafından işlenir.

 

PORLAND personeli de olsa yetkisi olmayan kişilerin tüketici verilerine erişimi bulunmaz.

 

PORLAND, kişisel verilerin saklanmasından imhasına kadar, Kişisel Veri Koruma Mevzuatı ile veri öznelerine tanınan hakların, veri güvenliğinin ve özel yaşamın gizliliğinin ihlal edilmemesini temin eder. Bu konuda gerekli idari ve hukuki tedbirleri alır.

 

PORLAND’ın veri işleme faaliyeti çerçevesinde verileri aktardığı çözüm ortaklarının Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatına uygun hareket etmelerini temin eder.

 

PORLAND, tüketici verilerini yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda satış sözleşmesinin kurulduğu tarihten itibaren 10 yıl süre ile saklar.

 

PORLAND, kendisine ticari ileti izni vermiş kimselerin verilerini veri öznesi iznini geri aldığı tarihten itibaren 10 yıl kadar süre ile saklar.

 

Kanun kapsamında, kişisel verileriniz ile ilgili başvurularınızı “www.porland.com” adresindeki, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu İlgili Kişi Talep Formunu doldurarak, söz konusu formda belirtilen başvuru usullerinden biri olan elektronik posta yolu ile, doldurulan formu “kvk@porland.com.tr” adresimize göndermeniz halinde, şirketimiz bünyesinde bu konuyla ilgilenen ekibimizden destek alabilir veya Kanun ve ilgili mevzuatta belirtilen diğer usuller ile taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

 

Şirketimiz, Kanunu’nun 13. maddesine uygun olarak, başvuru taleplerini, talebin niteliğine göre ve en geç 30 (otuz) gün içinde sonuçlandıracaktır. Talebiniz kapsamında, bilgilerinizin doğru ve güncel olması, geçersiz ve yetkisiz olmaması gerekmektedir. Aksi halde söz konusu ihtimallerden doğabilecek zararlardan Şirketimiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

 

 

Aydınlatma Metni

Bu doküman kişisel verilerinizin işlenmesi konusunda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) m. 10 çerçevesinde aydınlatılmanızı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Değerli Çalışan Adayımız,

İş başvuru formunu özenle doldurmanızı, CV (Özgeçmiş) ve kişisel bilgilerinizi Şirketimizle paylaşırken ve mülakat süreçlerinde aşağıdaki hususları dikkate almanızı sizden rica ediyoruz.

 1. Verilerinizi Kim İşliyor?

  İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. (www.porland.com) olarak “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, talep ettiğimiz ve bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizin işlenmelerini gerektiren amaç çerçevesinde ve bu amaç ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde, doğruluğunu ve en güncel halini koruyarak aşağıda açıklanan kapsamda işliyoruz.

 2. Hangi Kişisel Verilerinizi, Hangi Amaçlarla Ve Hangi Hukuki Nedenlerle İşliyoruz?

  4857 sayılı İş Kanunu, 6098 sayılı Borçlar Kanunu m.419, Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki 6698 sayılı Kanun ve ilgili mevzuata göre Şirketimiz, iş başvurusunda bulunan Çalışan Adayları’nın isim, adres, doğum tarihi, e-posta adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri, özgeçmiş, ön yazı, geçmiş veya ilgili iş tecrübesi veya diğer tecrübe, eğitim durumu, transkript, dil test sonuçları veya iş başvurusuna ilişkin destekleyici veya açıklayıcı belgeler, video konferans, telefon gibi araçlarla veya yüz yüze mülakat yapılması durumunda mülakat sırasında elde edilen bilgilerin kayıtları, iş başvurunuzda belirtmiş olduğunuz referanslar gibi kişisel bilgileri işleyebiliyoruz. İşlediğimiz bilgiler kağıt ortamında işbaşvuru formları gibi otomatik olmayan yöntemlerle toplanabildiği gibi, e-mail üzerinden gönderilen CV (özgeçmiş)’ler vasıtasıyla otomatik yöntemler ile de toplanabiliyor. Buna göre, adaylığınız adaylar bağlamında, yetkinliklerinizle doğrudan ilgili olmayan herhangi bir kişisel bilgiyi ve özellikle özel (hassas) nitelikli verilerinizi (kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleri, biyometrik ve genetik verileri) belirtmekten kaçınmanızı, yazılı olarak verdiğiniz CV ve belgelerde ilgili kısımlar varsa karartarak bize vermenizi önemle tavsiye ediyoruz. Ayrıca, özgeçmişinizde yer alan referans kişi/kişilere ait kişisel veriler (isim, soy isim, telefon, e-posta vb) için, söz konusu kişinin bilgilendirilmesi ve açık rızası(ları)nın alınmasının sizin sorumluluğunuzda olduğunu bilerek bize bildirmenizi önemle tavsiye ediyoruz. İşe alım sürecinde, yetenek ve kişilik özelliklerini tespit eden işe alım testleri uygulayabiliyoruz, bu konuda uzmanlaşmış kuruluşlarla işbirliği yapabiliyoruz. Anılan testlerin sonuçları talebiniz üzerine sizinle paylaşılıyor ve işe alınmanız durumunda özlük dosyanızda saklı tutuluyor. İşe alım süreçlerinde Skype, Videokonferans gibi elektronik tekniklerden de yararlanabiliyoruz. Bu gibi teknikler kullandığımızda Kural olarak resim ve video kaydı yapmıyoruz.

 3. Kişisel Verilerinizi, Hangi Amaçlarla ve Hangi Hukuki Nedenlerle Aktarıyoruz? ​

  Şirketimizin işe alım ve değerlendirme süreçlerinin yürütülmesi, başvurunuzun değerlendirilmesi amacıyla sınırlı ve ölçülü şekilde kişisel verilerinizin aktarımı söz konusu olabiliyor. Bu kapsamda, sadece Şirketimiz içinde veya Şirketimiz içinde olmamakla birlikte “Veri İşleyen” sıfatıyla gizlilik sözleşmesiyle bağlı olarak çalışan yetkili kişiler (Hosting Servisleri, Database Bakım servisleri, HR-İşe Alım Danışmanlık, Değerlendirme/Assessment Kuruluşları gibi) işe alım amacıyla bağlantılı olmak kaydıyla bilgilerinize erişebiliyor. Kişisel Verileriniz diğer üçüncü taraflarla, Şirketimizin yasal hak ve menfaatlerini korumak amacıyla, Şirketimiz ve Grubumuzla ilgili birleşme devralma gibi süreçler ile bağlantılı olarak, İdari ve adli makamların taleplerini yerine getirmeyle ilgili olarak ve Kanunun 5. maddesinde öngörülen fiili imkânsızlık nedeniyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunan veya rızasına hukuki geçerlilik tanınmayan kişinin kendisinin ya da bir başkasının hayatı veya beden bütünlüğünün korunması için zorunlu olması, Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması, Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması, İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması, Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması, İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması amaçlarıyla verilerinizin paylaşımı söz konusu olabiliyor.

  Türkiye içinde de grup şirketlerimiz bulunuyor. Şirketimizin operasyonel ve destek süreçleri Türkiye’de kurulu olan PORLAND Grubu içinde yer alan Porland Porselen Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile birlikte yürütülüyor. Bu kapsamda, belirtilen grup Şirketimizin adaylık bilgilerini değerlendirebilmesinin sizler bakımından da yararlı olabileceğini düşünüyoruz. Bu kapsamda, açık rıza vermeniz durumunda bilgilerinizi anılan Şirketimiz ile de paylaşabileceğiz. Bu noktada açık rızanızı talep ediyoruz (*).

 4. Kişisel Verilerinizin Güvenliği ve Saklanması

  Kişisel verilerinizi her zaman en güvenli ve en güvenli şekilde ve yalızca işlemin amacına ulaşmak için gerekli olan zaman süresince tutmayı hedefliyoruz. Bu bakış açısıyla, verilerinizin değiştirilmesini veya kaybını veya yetkisiz erişimlerini mümkün olduğunca önlemek için gerekli fiziksel, teknik ve organizasyonel önlemleri alıyoruz. Kişisel verilerinizi güvenli ortamlarda saklıyor ve aktarım yapılacaksa bu konuda gereken tedbirleri alıyoruz. Şirketimizin kilitli arşivi, güvenlik önlemleri alınmış araç ve uygulamalarında bilgileriniz saklıyor. İşe alım süreçleri boyunca hakkınızda toplanan ve işlenen tüm kişisel veriler, Çalışan Adayı’nın ilgili açık pozisyonda istihdam edilmesine karar verilmesi halinde özlük dosyasına aktarılacak ve Çalışan özlük bilgileri kapsamındaki saklama sürelerine tabi olarak saklanacaktır. İstihdam edilmemeniz durumunda aday statüsü ile vermiş olduğunuz kişisel verileriniz en fazla 2 yıl süre ile saklanacaktır. Suça konu bir eylemin söz konusu olması halinde ise kişisel verileriniz Türk Ceza Kanununda belirtilen dava ve ceza zamanaşımları süresince tutulacaktır.

 5. Kişisel Verilerinizi Nasıl Topluyoruz?​

  İşlemekte olduğumuz kişisel verilerimizin büyük bir çoğunluğunu sizin bize verdiğiniz bilgilerden elde ediyoruz. Yine bazı durumlarda, referanslarınız veya çalışma hayatı gereklilikleri nedeniyle kamu kurum ve kuruluşları tarafından tesis edilmiş olan sistemlerdeki verilerden de kişisel verileriniz bize ulaşabiliyor. İşlediğimiz bilgiler kağıt ortamında (anket, başvuru formları) gibi otomatik olmayan yöntemlerle toplanabildiği gibi, e-mail üzerinden gönderilen belgeler gibi kanallarla otomatik yöntemler ile de toplanabiliyor.

 6. ​Kişisel Verileriniz ile İlgili Haklarınız Nelerdir?

   

  KVKK’nın 11. maddesi gereği kişisel verilerinizin; a) işlenip işlenmediğini öğrenme, b) işlenmişse bilgi talep etme, c) işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, ç) yurtiçinde/yurtdışında aktarıldığı 3. kişileri bilme, d) eksik / yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme, e) KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini / yok edilmesini isteme, f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme, g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için kimliğinizi tespit edici gerekli bilgiler ile Kanunun 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi; Şirketimizin web sitesinde bulunan formu doldurmak suretiyle, Şirketimizin “İmge İhracat İthalat Dahili Ticaret Ltd. Şti. (www.porland.com)” adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla gönderebilir veya Şirketimizin imge@hs01.kep.tr KEP adresine kayıtlı eposta ile gönderebilir ya da Kurumun belirlediği diğer yöntemlerle başvurabilirsiniz.