Şengül Baş

Şengül Baş

Ürün Yöneticisi

En Değerli Sofralara Güçlü Bir Dokunuş…

 

Lacivert zemin üzerine yansıtılan mavi ve kahverenginin en derin tonlarına minimal detayların eşlik ettiği Root Blue/Root Rusty Yemek Takımıyla en özel sunumlarınızı unutulmaz kılın. Doğal efektler yansıtılarak zenginleştirilmiş güçlü duruşu, derin hatları ve ele gelen çok özel dokusuyla sade şıklık severlerin vazgeçilmezi olacak. 

Özel bir sırlama tekniği kullanılarak ömür boyu çıkmayan desen garantisi sunan Root Blue/Root Rusty Yemek Takımı sofralarınızda modern bir görünüm sağlarken, rengarenk tonlarıyla pop art etkisini yansıtan Wild Life Koleksiyonu ile sunumunuza enerjik bir hava katabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlarda beğenilerinize sunulan koleksiyondaki renkli desenler ve hayvan motifleri doğal yaşamın ritmini sunumlarınıza yansıtırken, altın zarafetinin yer aldığı siyah hayvan motifleri ile tasarlanmış modellerde sadelik ve şıklık ön plana çıkıyor. 

Root Blue/Root Rusty Yemek Takımı, Wild Life Koleksiyonu ve sofradaki diğer tüm tamamlayıcıları bir arada görebilir, istediğiniz adetlerde satın alabilir ve kendi takımınızı özgürce oluşturabilirsiniz.

Koleksiyon Ürün Alanı

Ethos Root Blue

Tüm Ürünler

Koleksiyon Ürün Alanı 2

Ethos Root Rusty

Tüm Ürünler