Kampanyalar

Enflasyonla Topyekûn Mücadele Kampanyası

Kampanya Tarihi: 22/11/2018 - 31/12/2018

Porland mağazalarında ve online alışveriş sitesinde, tüm ürünlerde en az %10 indirim kampanyası, 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir. %10 indirim kampanyası, tüm ürünlerin indirimsiz etiket fiyatları üzerinden uygulanacaktır. %10 İndirim kampanyası, geçerli diğer kampanyalarla birlikte kullanılamaz, indirimler birleştirilemez. Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkı İmge ihracat İthalat Dahili Limited Şirketi'ne aittir.

Kampanya Detayı
Balerin Günleri

Balerin Günleri

Kampanya Tarihi: 01/12/2018 – 31/12/2018

Balerin Günleri kampanyası 01/11/2018 – 30/11/2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya, indirimi içeren diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya stoğumuzda bulunan belirli ürünler için geçerli olup stoğumuzda bulunmayan ürünler için geçerli olmamaktadır. Kampanya indirimi ve indirimli fiyat ürün sepete atıldığında sepetim sayfasında görünecektir.

Kampanya Detayı

Bonus Taksit Kampanyası Koşulları

Kampanya Tarihi: 13/10/2018 - 31/12/2018

Kampanya dahilinde Porland.com ve Porland mağazalarından 13 Haziran - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılan 2,3 ve 6 taksitli ödemelerde +6 taksit Fiziki mağazalarda seçmeli olarak, sanal mağaza alışverişlerinde doğrudan alışverişe yansıtılarak sunulacaktır.

Kampanyada 2 ve 3 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 Taksit alt işlem limitine bakılmadan verilecektir. 6 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 taksit 250 TL ve üzeri işlemlerde verilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2,3 yada 6 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir. Sanal mağaza üzerinden yapılan ödemelerde seçilen taksit sayısına kampanya kuralları çerçevesinde +6 taksit otomatik olarak sistem tarafından eklenecektir.

Porland mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12 taksittir.

Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business, DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, ABank, ICBC Turkey, Fibabank Bonus, ek kartlar dahildir.

Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Denizbank Business, Şekerbank Business ve vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları, tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.

Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET PORLAND " yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanya Detayı
Seri Sonu Ürünler

 

Ev Tekstili ve Züccaciye Sektörlerinde +2 TAKSİT!

Kampanya Tarihi: 01/12/2018 - 31/12/2018

+2 taksit kampanyası tüm Garanti Bankası kredi kartları ve tüm Bonus kredi kartları için 200 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir.

  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartları, Shop&Miles kartlar, American Express, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, PTT Bonus, TekstilBank Bonus, Abank Bonus ve Tekfen Bonus Card’lar dahildir.
  • Miles&Smiles Business Kredi Kartı, American Express Business ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Miles&Smiles kredi kartları ve American Express 250 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde kampanyaya dahildir
  • Bonus Flexi, Bonus Genç kartlari, Vadeli taksit seçeneği ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. Kampanyada 12 taksitin üzerindeki işlemlerde +2 taksit ilave edilmeyecektir. ( 11 taksite +1 taksit yapılacaktır.)
  • Kampanyanın seçmeli olarak yapılan +2 taksit seçenekleri yalnız Garanti Bankası'na ait Bonus Card'lar ve Garanti Ticari Card’lar için geçerlidir.
  • Kampanya boyunca Garanti Bankası'na ait Bonus Card'lar ile yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır.
  • Kampanya boyunca 2-10 arası taksitli işlemlerde, müşteri sliplerinde " TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN FAYDALANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET EVTEKSTIL yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.