Ödeme

Kredi kartına taksit yapılıyor mu ?

Taksit Seçenekleri

Porland.com üzerinden yapılan alışverişlerde satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için size en uygun yöntemi seçebilirsiniz.

World'e özel peşin fiyatına 9 taksit imkanı. 

  • Porland Mağazaları ve online alışveriş sitesinde geçerli olan taksit kampanyasında 250 TL ve üzerindeki, 6 taksitle yapılan alışverişlerde peşin fiyatına +3 taksit sunulacaktır ve taksitli harcama 9 taksit olabilecektir. 

  • 250 TL’nin altındaki alışverişlerde 2 taksitle yapılan alışverişlerde peşin fiyatına +4 taksit sunulacaktır ve taksitli harcama 6 taksit olabilecektir. 
    Detaylı bilgi için tıklayın

 

Akbank - Axess, Garanti Bankası - Bonus Kart, Finansbank - Card Finans, İş Bankası - Maximum, Yapı Kredi Bankası - Worldcard, Halk Bankası - Paraf, Ziraat Bankası - Bankkart kredi kartlarıyla yaptığınız alımlarda ilgili kartların taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Diğer banka kartlarıyla yaptığınız alışverişleriniz tek çekim olarak tahsil edilecektir.

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Porland.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde şu an için sadece kredi kartı seçeneği ile ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Porland.com üzerinden alışverişlerinizi Visa ve Mastercard kredi kartlarıyla yapabilirsiniz.

Diğer ödeme seçenekleri konusunda altyapı çalışmalarımız devam etmektedir.

Siparişlerimi havale yolu ile ödeme yapabiliyor muyum?

Porland.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde şu an için sadece kredi kartı seçeneği ile ödeme yapma olanağı bulunmaktadır.

Diğer ödeme seçenekleri konusunda altyapı çalışmalarımız devam etmektedir.