• 1
  • 2
%39
%36
%45
%45
%40
%40
%40
%42
%40
%40
%40
  • 1
  • 2

Porland Kahvaltı Takımları

Trend yaratan tasarımlara sahip Porland Kahvaltı Takımları, sizin ve sevdiklerinizin kahvaltı sofralarını keyifli hale getiriyor. Etnik, romantik, klasik ve modern stildeki seçenekleri ile her zevke hitap ediyor.


Özgün ve yaratıcı çizgileri ile çeyizinizi ve sofralarınızı benzersiz kılan Porland Kahvaltı Takımları, günün en önemli öğününde size eşlik ediyor. Sevdiklerinizle birlikte buluştuğunuz kahvaltı sofralarını doyumsuz kılıyor. Porland’ın kahvaltı takımları, özel gün ve davetlerinizde şık ve modern tasarımları ile sunumlarınıza özgürlük katıyor.


İlhamını doğa, aşk, mutluluk gibi sayısız konseptten alan Porland’ın Kahvaltı Takımları, size ve sevdiklerinize stilinize en yakışan sunumları sürpriz indirim fırsatlarıyla yaratmanın mutluluğunu yaşatıyor.


Yeni evlenenler, çeyiz hazırlığı yapanlar ve yeni hayatına hazırlananlar, 6 kişilik ve 12 kişilik seçeneklere sahip Porland’ın kahvaltı takımlarına uygun fiyatlar ve sürpriz indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Porland Kahvaltı Takımları 28, 30 ve 36 gibi parça adetleri ile sofranızdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.


20 cm düz tabak, tabaklı kahve ve çay fincanları, kaseler, yumurtalık ve şekerlik gibi birçok şık tasarımlara sahip parçalardan oluşan Porland’ın eşsiz kahvaltı takımlarına, inanılmaz indirimler ile sahip olma fırsatı için Porland.com online satış sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.


Porland’ın seçili kahvaltı takımlarında, inanılmaz %50 indirimlerinden yararlanmak için siz de hemen alışverişe başlayın! Porland Kahvaltı Takımları’nı büyük indirimler ile çeyiz paketinize dahil ederken, iade, taksit ve değişim imkanlarıyla Porland.com adresinden kolayca alışveriş yapmanın tadını çıkarın.