Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Üyelik

 

Yepyeni Koleksiyonlar

 

ALIŞVERİŞE BAŞLA

 

Üyelik

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

 

Öncelikle Porland.com üzerinden üye olmadan da alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Üye olmadan oluşturacağınız  siparişinizin takibi için tıklayınız Dilerseniz de, üyelik formumuzu kullanarak birkaç adımda sitemize hızlıca üye olabilir, bu sayede üyelik avantajlarından faydalanabilir; çeşitli duyuru ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz. Sitemize üye olmak için Facebook hesabınızı da kullanabilirsiniz. Sitemize üye olmak için  buraya tıklayabilirsiniz.

Nasıl üye olurum?

 

Porland.com 'a üye olmak için ana sayfamızda üst kısımda bulunan "Yeni Üye" seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizin eksiksiz tamamlanabilmesi için üyelik sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilen “Üyelik Onay Maili”ni açmanız ve “Üyeliği Tamamla” linkine tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

Üyelik şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

 

Üye girişi sayfamızda yer alan “Şifremi Unuttum ” seçeneğini kullanarak, şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. “Şifremi Unuttum ” sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Üye olurken hangi bilgileri vereceğim?
Porland.com'a üye olurken sizlerden ad soyad, e-posta adresi, cinsiyet ve doğum tarihi gibi sizi tanıyabileceğimiz temel bilgiler istenmektedir. Bilgileriniz sadece Porland.com tarafından kullanılacaktır. Detaylı bilgi için “Gizlilik İlkeleri”mizi okuyabilirsiniz. “Gizlilik İlkeleri”ni okumak içinburaya tıklayabilirsiniz.