Yılbaşı Sofraları Yılbaşı Sofraları Thumbnail
Yılbaşı Sofraları

Yeni yıla girerken sizin için özenle derlediğimiz Porland Yemek Takımları yılbaşı ruhunu sofralarınıza taşıyacak. Sevdiklerinizle masalsı bir akşam yemeğine birbirinden güzel desen seçenekleriyle ve Ömür Boyu Desen Çıkmama Garantisi’ne sahip koleksiyonlarımızla imza atın…

Kahvaltı Takımları Kahvaltı Takımları Thumbnail
Kahvaltı Takımları

Güne enerji dolu başlamanın en iyi yolu keyifle yapılan bir kahvaltıdan geçer. Etnik, Romantik, Modern ve Klasik stil seçenekleri ile onlarca deseni bir arada sunan Porland Kahvaltı Takımları mutlu kahvaltı saatlerinde sizlerle buluşuyor.

Hediye Rehberi Hediye Rehberi Thumbnail
Hediye Rehberi

Sevdiklerinizin yeni yıl için umutlarını tazeleyecek ya da geçirdikleri güzel anları anımsatacak yılbaşı hediyeleri bulmanız için en büyük yardımcınız Porland. Geniş koleksiyonlar içinden seçim yaparak ailenizi ve arkadaşlarınızı şımartabilir, yeni yıla mutlu bir başlangıç yapmalarını sağlayabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız Hediye Rehberini keşfedin…

İçecek Bardakları İçecek Bardakları Thumbnail
İçecek Bardakları

Yılbaşı demek kutlamak demek! Camın berraklığı ve Porland içki bardaklarının şıklığı sofralarınıza zarafet katmaya hazır. Farklı ebatları ile her an kullanabileceğiniz içki  bardakları ve daha fazlası Porland’da…

Yılbaşı Dekor Yılbaşı Dekor Thumbnail
Yılbaşı Dekor

Yeni yıl coşkusunu evinin her köşesine taşımak isteyenlere müjde! Yılbaşı ile özdeşleşen desenler ve renklerden oluşan ev dekor kategorimizi keşfedin.

Çatal Kaşık Bıçak Takımları Çatal Kaşık Bıçak Takımları Thumbnail
Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Keyifli akşam yemeklerinize Porland Çatal Kaşık Bıçak Takımı ile modern ve şık bir dokunuş yapın! Yılbaşı sunumlarınızı tamamlayacak takımlarımızı keşfetmek için hazırladığımız seçkiye göz atın…

Yılbaşı 2022

Porland Yılbaşı Hediyeleri

Hayatımızdan bir yılı daha bize tecrübeler katan anılarla geride bırakarak, yeni yıla yepyeni umutlar ve hayallerle giriyoruz,

Bitirdiğimiz yılın yeni bir yıla bağlandığı gecede sevdiklerimizle birlikte yen yıl sofralarında bulunmak güzel bir kutlama geleneğidir.

Porland ile oluşturacağınız bu muhteşem sofralara sevdikleriniz için özel Porland hediye seçenekleri ile yılbaşı hediyeleri için harika alternatifler sunuyor.

Porselen ve ev yaşam sektörünün içerisinde yer alan koleksiyonlarıyla adından söz ettiren Porland, sevdiklerinizin yeni yıl için umutlarını tazeleyecek ya da geçirdikleri güzel anları anımsatacak yılbaşı hediyeleri bulmanız için en büyük yardımcınız. Porland’ın en çarpıcı ürünlerini barındıran geniş koleksiyonlar içinden seçim yaparak ailenizi ve arkadaşlarınızı şımartabilir, yeni yıla mutlu bir başlangıç yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Hediyelerde ve Yılbaşı Sofralarında Porland Dokunuşu

"Yılbaşında ne almalıyım?" sorusu aklınızdan çıkmıyorsa, yılbaşı ruhunu barındıran hediye alternatiflerine göz atmak size ilham verebilir. Yılbaşının yaklaşmasıyla her yer yeşil, kırmızı ve altının en canlı ve göz alıcı tonlarına bürünüyor. Hediyeliklerden, hediye kutularına kadar her yerde göreceğiniz bu renkleri yılbaşını anımsatan; yıldız, kar kristali, kurşun asker ve çam ağacı desenleri takip ediyor. Siz de yılbaşı ile özdeşleşen bu renkler, desenler ve kokular ile donanmış hediye fikirleri sayesinde kışın soğuk ve kasvetli havasını dağıtabilir ve yeni yıl coşkusunu sevdiklerinize yansıtabilirsiniz.

Porland’ın yılbaşı konseptinde hazırlanan koleksiyon ürünleri, yılbaşı hediye fikirleri içinde çok fazla tercih ediliyor. Paketlemesinden içeriğine kadar yılbaşı kokan yemek takımları, yılbaşı temasına uygun olarak tasarlanan dekorasyon ve ev yaşam ürünleri ya da yeni yılda şans getirmesi dileğiyle sunulan aksesuarlardan oluşan sınırlı üretim koleksiyonlar arasında yılbaşı ruhunu barındıran bir hediye bulabilirsiniz.

Yemek takımları, kahvaltı takımları, kupalar, kahve fincanları, ekose desenli veya kırmızı tonlarda sofra tekstili, içki bardakları, ekose battaniyeler, yılbaşı için özel üretilen mumlar ve şamdanlar, sunum servisleri hediye alternatifleri arasında ön plana çıkıyor.

Yılbaşı için Hediye Seçerken Porland Yanınızda

Sevdiklerinizi çok mutlu edecek hediye alternatifleri için mutlaka yılbaşına özel hazırlanan koleksiyonları için seçim yapmanız gerekmiyor. Yılbaşı için tasarlanan her hediye, belki de sevdiğiniz için doğru hediye değildir. Hediye alacağınız kişinin ilgi alanları, hobileri ve hayat tarzlarını hesaba katarak onları gerçekten mutlu edecek hediyeyi bulabilirsiniz. Sevdiklerinizin uzun zamandır almayı istediği fincan takımı, beğendiği bir yemek takımı, hayatında yaptığı büyük değişimlere ya da karakterine gönderme yapan seçimler hiç unutamayacakları birer yılbaşı hediyesi olabilir. Hayatlarına yenilik ve tatlı dokunuşlar katmalarına yardımcı olan hediyeler, yeni yılda yeni başlangıçlar yapmaları ve yeni kararlar almaları konusunda onları cesaretlendirmenizi de sağlayabilir. Geçmişte bıraktığınız yılda yaşadığınız unutulmaz anılara gönderme yapan seçimler de yılbaşı ruhunu yansıtmanıza yardımcı olabilir.

Sevdiklerinizi mutlu eden yılbaşı hediyesini seçmenin yolu, onların beğenileri ve ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapmaktan geçiyor. Her zaman almaktan mutlu olacağı bir hediye alternatifini, yılbaşını anımsatan; renk, desen, koku ve diğer ayrıntılarla kusursuz bir yılbaşı hediyesi haline getirebilirsiniz.

Porselen sektöründe üretici ve öncü olan Porland, online alışveriş sitesi üzerinden yılbaşına özel indirimli ürünleri ile yılbaşı coşkusuna ortak oluyor. Eşsiz yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerinizi mutlu etmeniz için yılbaşına özel kampanya ve fırsatlar sunuyor. Porland online alışveriş sitesi (Porland.com) üzerinden sevdikleriniz için zarif, şık ve benzersiz yılbaşı hediyeleri satın alabilir, muhteşem yılbaşı sofraları kurabilir ve ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz.