{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

1200 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları
Eğitimli ve deneyimli insan gücünü istihdam etmek; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, iş birliği ve dayanışmanın olduğu huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak sürekli büyüme ve gelişme için seçtiğimiz yoldur. Porland insan kaynakları yönetiminin ana hedefi, firma vizyonu ve iş sonuçlarına ulaşmak için değer yaratan insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları uygulamaktır.

İK Yönetim Sistemimiz

İşe Alım Süreci

Şirket kültürüne ve ortak değerlerine uyum sağlayabilecek, çalışacağı pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip, motivasyonu yüksek, gelişim ve değişime açık, Porland’ı geleceğe taşıyacak adayları bünyemize kazandırmak işe alım sürecimizin esas amacıdır.

Başvuruları değerlendirilip özgeçmişleri uygun bulunan adaylar, insan kaynakları sorumlusu ve bağlı çalışılacak bölüm yöneticisi tarafından yetkinlik mülakatına alınır. Mülakatı olumlu sonuçlanan adaylara iş teklif edilir ve işe alım uygulamaları gerçekleştirilir.İşe alım sürecinde ki tüm adaylara başvurularıyla ilgili geri bildirim yapılır.

İş başvurusu esnasında veri tabanına işlenen kişisel veriler kişinin açık rızası ile kayıt altına alınmış olup; iş ilişkisi amaç ve kapsamı içinde kullanılacaktır.Kişi iş başvurusu yaptığı esnada bu hükmü peşinen kabul etmiş sayılır. Bu verilerin kayıtlardan silinmesi ve hukuka aykırılık oluşturması yalnızca kişinin bu yöndeki talebi ile mümkündür.

Kariyer Planlama

Şirketimizin gelecek hedefleri ile kişinin bireysel hedefleri arasında uygunluk sağlamak ve çalışanlarımızın mevcut yeterliliklerini planlı bir şekilde geliştirerek onları daha fazla sorumluluk gerektiren görevlere hazırlamak temel prensibimizdir. Çalışanlarımızı yetkinlikleri doğrultusunda yönlendirerek kadro ihtiyaçlarımızı öncelikle iç kaynaklardan karşılamak ve çalışanlarımızı bu yolla motive ederek onlara farklı kariyer fırsatları sunmak şirketimiz için önemlidir.

Eğitim ve Geliştirme Faaliyetleri

Çalışanlarımızın, kariyer planları doğrultusunda bireysel ve mesleki yetkinliklerini geliştirmek ve kendi yaşamlarında da uygulayabilecekleri belirli bilgi, beceri ve davranışları kazandırarak onları değişken koşullara uyumlu hale getirmek öncelikli hedefimizdir.

Bu amaçla; çalışanlarımızın eğitim gereksinimleri gözetilerek her yılbaşında hazırlanan "Eğitim ve Geliştirme Planı" doğrultusunda ki faaliyetler tüm yıl boyunca gerçekleştirilir.


Performans Yönetimi

Amacımız; tüm çalışanların şirketin hedefleri doğrultusunda gerçekleştirdiği başarısına katkılarını, objektif olarak değerlendirmek ve bu yolla kurumsal performansı sürekli kılmaktır. Performans değerlendirmeleri sonucunda, çalışanlarımızın gelişim planlarına yön verilerek kendilerine düşen sorumluluğu almaları sağlanır.


Ücret Yönetimi

Çalışanlarımızın organizasyona sağladıkları katkıyı ve piyasa şartlarını dikkate alarak şirket içerisinde dengeli bir ücret sistemimiz bulunmaktadır.


Neden Porland'ı Tercih Ettiniz?

Çalışanlarına birey olarak değer veren, sektörünün lider ve saygın firması Porland, dünyada ki değişim ve gelişmeleri yakından takip eden çalışkan, dinamik, yaratıcı ve dürüst 1.500 kişilik büyük bir ailedir.

Siz de bu büyük ve ayrıcalıklı ailenin bir parçası olmak istemez misiniz?