Porland Morocco
Koleksiyonu

Morocco

Porland Morocco Koleksiyonu

 

Fas’ın Egzotik Rüzgarları ‘Morocco Koleksiyonu’ ile sofralara taşınıyor. El dokuması ipekli kumaşlar, halı ve kilimler, rengârenk uçuşan tüller, Fas stilinin parlak renkleri ve doğunun mistik ruhunu yansıtan motifleri Porland Morocco Koleksiyonu’nda yer alan kupa seti, kase takımı, yemek tabağı takımı ile sofralara geliyor.

 

Temaya uygun olarak düz renkli ve altın yaldızlı ürünlerle de çeşitlendirilen Morocco, Porland’ın en geniş ürün çeşitliliğine sahip koleksiyonları arasında yer alıyor. Farklı öğünlere uygun ürünlerin yer aldığı Morocco Kahvaltı Seti, kahvaltı tabağı, kahvaltılık kaseden oluşuyor. Morocco servis tabağı, porselen kase modelleri, çukur tabak, düz tabak, pizza tabağı yemek sofralarını süslüyor.

 

Yemek sunumlarının yanı sıra çay ve kahve ikramları için Morocco fincan, Morocco kupa, Morocco çay fincanı, Morocco çay tabağı da Morocco takım da yer alıyor. Farklı kullanım ve zevklere uygun tasarlanan porselen kupa bardak modellerinden oluşan Morocco fincan takımı zengin ürün çeşitliliğiyle öne çıkıyor.

 

Yemek takımı ve kupa setinin yanı sıra özel olarak tasarlanan Morocco runner modelleri de Fas stilinin sofralara kattığı şıklığı artırıyor.