• 1
  • 2
%15
%15
%15
%15
%15
%15
%15
80,25 TL 68,21 TL

Porland Palms Koleksiyonu

 

Doğadan gelen ilhamın Art Deco tarzıyla bütünleşerek oluşturduğu geometrik desenler Palms Koleksiyonu’nda sofraları süslüyor. Yemek tabağı takımı, kahvaltı takımı, ikram takımı gibi yemek sofraları denince ilk akla gelen ihtiyaçların yanı sıra koleksiyon ile uyumlu Amerikan servisi, runner modelleri, masa örtüsü modelleri ile bütünlük yaratıyor.

 

Palmiye yapraklarının farklı formları ile sofistike bir tarza ulaşan Palms, 6 kişilik yemek takımı günlük kullanımda, 8 kişilik yemek takımları ile ise daha kalabalık sofralarınıza şıklık katıyor. 6 kişilik kahvaltı takımı ile ise sabahları da en şık sofraları kurmanızı sağlıyor. Kahvaltı takımı 12 kişilik seçeneği ile de daha kalabalık sofralar için şık bir alternatif sunuyor.

 

Kahvaltı tabağı, günlük yemek servisleri, servis tabakları ve ikram ürünlerinin yer aldığı koleksiyon tabakların yanı sıra, runner seti, masa örtüsü seti ile de sofra şıklığını tamamlıyor. Runner örtü dışında hasır Amerikan servisi ve peçete halkası da sofra dekorasyonunuzun diğer tamamlayıcıları.