%33
%33

Porland Fırın Kapları ve Sahanlar

 

Her mutfağın ihtiyacı, farklı pişirim grubu ürünlerinde de herkesin tercihi Porland, kek kalıbı, sahan, fırın kabı gibi farklı pişirme tekniklerine yardımcı geniş ürün yelpazesi ile her mutfağın vazgeçilmezi.

 

Porland’ın kek kalıbı seçenekleri arasında 3’lü kek kalıbı ve 4’lü kek kalıbı seti de yer alıyor. Porland kek kalıbı granit seçeneği ile rahat kullanım sunuyor. Porland kek kalıbı kelepçeli modeli ise farklı ihtiyaç ve tercihlere yanıt veriyor.

 

Farklı kek kalıbı modelleri ile şekil şekil kekler yapma imkanı sunan Porland kek kalıbı çeşitleri gibi sahan takımları da farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Sahanlık modelleri arasında yer alan 3’lü sahan seti granit seçeneği ile farklı malzemelerden yapılmış alternatifler de sunuyor. Sahan seti çelik tercih edenler için de sahan tava modelleri Porland sahan takımları arasında yer alıyor.

 

Fırın yemeklerinden vazgeçemeyen lezzet avcıları için de Porland fırın kabı seçenekleri mutfaklara hakim. Fırın kabı seti arasında yer alan dikdörtgen fırın kabı, kare fırın kabı modellerinin yanında, porselen fırın kabı  sağlıklı yemekler hazırlarken en büyük yardımcınız oluyor.

 

Fırın kabı seramik özelliği ile sağlıklı olmasının yanı sıra pişirimde ve sunumda da kolaylık sağlıyor. Porland fırın kabı porselen özelliğinin yanı sıra desenli fırın kabı ve renkli fırın kabı seçenekleri ile sunumlarda sofralara renk ve şıklık getiriyor.

 

Porland pişirim ürünlerinin yanı sıra gastronomi küvet seçenekleri ile hazırlık aşaması için de ürün alternatifleri sunuyor. Gastronomi küvet ölçüleri ile farklı miktarlardaki yemek hazırlıklarında kolaylık sağlıyor.

 

Kampanya dönemlerinde sahan fiyatları ve kek kalıbı fiyatları avantajlı indirimlerle kullanıcılara sunuluyor. Porland fırın kapları, sahan ürün gruplarını internet sitemiz üzerinden inceleyebilir, kolay ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.