Arama

Porland

 
 
Porland, sunduğu tüm ürünlerde kaliteyi düşleyenlerin beklentilerine cevap vermeyi amaçlayarak, bir sanatçı titizliğiyle porselene hayat katar ve bir balerinin zarafetiyle küçük ziyafetleri sofralarınızda yaşatır. Şık ve özgün tasarımlarıyla Porland; estetik ve kalitenin mükemmel birlikteliğini oluşturan eserlerini, değerli kullanıcılarının beğenisine sunar.
 
Türkiye'nin haklı gururu olan Porland, %100 yerli sermaye ile Bilecik'te üretim yapmaktadır. Ülkemizin zengin kültürel öğelerini, modern çizgilerle ürünlerine yansıtan Porland, kurulduğu 1992 yılından bu yana her zaman sektörün yenilikçi, öncü firması olmuş; çığır açan, takip edilen, algıları ve alışkanlıkları değiştiren genç ve dinamik yapısıyla gayretlerini ülkenin başarısı haline getirmiştir. 42. Yılımızı kutladığı bugünlerde, üretim gücü, ihracat gücü, renk ve desen çeşitliliği ve müşterilerine sağladığı avantajlar ile dönemin ilerisinde, sektörde trend belirleyici bir marka olarak konumlanmanın da medarı iftiharını yaşıyor.
 
Porland, porselen kültürünün bizlere ulaştırdığı desen ve tasarım anlayışının dışında kendi tasarımcıları ile yenilikçi konseptler ve özgün fikirleriyle, kendi ürün yelpazesini yaratarak lider üretici sıfatını gururla sürdürmektedir.
 
Porland ürünlerini, hem takım halinde hem de adet olarak satın alabilir ve bu sayede dilerseniz kendi takımınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Müşterilerine ister takım ister tek tek satın alma avantajı sağlayan Porland’da, takımlarınızda herhangi bir kayıp ya da hasar oluştuğunda da eksik ürünü anında tamamlayabiliyorsunuz. Sınırlanmadan, bir koşula bağlı kalmadan, müşterilerine özgürce satın alma seçeneği sunan Porland, bu yepyeni konsepte öncü olmanın da mutluluğunu yaşıyor.