Arama

Teslimat ve Kargo

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

 

Porland.com alışveriş modelinde ürün/ürünlerin teslimatı stok durumuna göre sipariş tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılmaktadır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir.

Maksimum 30 İş gününde Teslim ibareli ürünlerde ise seçtiğiniz ürün sizin için üretilecektir. Bu sebeple ürün teslimatı 30 İş günü içerisinde yapılacaktır. Teslim süresi, ilgili ürünün içerisinde bulunduğu siparişe ait tüm ürünleri kapsamaktadır.

Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

 

Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?

 

Porland.com üzerinden gerçekleştireceğiniz siparişleriniz, PTT Kargo aracılığıyla teslim edilecektir.

 

Kargo ücreti ne kadar?

 

Porland.com üzerinden verilen 800 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Bu tutarın altındaki alışverişlerde 29,90TL kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

 

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

 

Siparişiniz, PTT Kargo tarafından hafta içi günlerde, 09:00 – 18:00 mesai saatleri içerisinde ve Cumartesi günleri 09:00 - 13:00 saatleri arasında, belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 

Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum?

 

Güncel adres bilginizi kargo firmasına iletebilmemiz için aşağıdaki mail adresi veya telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. (Müşteri Hizmetlerimiz hafta içi 9:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.)

[email protected]

 

0850 259 46 43

 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

 

Resmi tatil günlerinde PTT Kargo teslimat yapmamaktadır.

 

Belirttiğim adreste ben yokken siparişim gelirse ne olacak?

 

Adresinizde bulunamamanız durumunda, adresinize paketinizi en yakın PTT Kargo şubesinden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır.

 

Yurt dışına teslimatınız var mı?

 

Porland.com’dan verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

 

Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?

 

Siparişinize ait hızlandırma talepleriniz için [email protected]’ye mail gönderebilir ya da 0850 259 46 43 numaralı müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz. (Müşteri Hizmetlerimiz hafta içi 9:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.)