Porland Yemek Takımları

Özgür tasarımları ve benzersiz parçaları ile Porland Yemek Takımları, uygun fiyatlar ve avantajlı fırsatlar ile çeyiz hazırlığında olanlar veya yeni hayatına hazırlananların en büyük destekçisi oluyor.
 

Porland’ın her stile uyan tasarımlara sahip yemek takımları sevdikleriniz ile bir araya geldiğiniz yemek masaları eşsiz ziyafet sofralarına dönüşüyor.
 

Porland yemek takımları, her ihtiyaca cevap veren 6 kişilik ve 12 kişilik yemek takımı seçeneklerden oluşuyor. Porland yemek takımları 24,60 ve 85 parçalık zengin ürün yelpazesinden oluşmaktadır.


Farklı sayıdan oluşan parçaları ile evlilik hazırlığında olanların yanında olan Porland Yemek Takımları, modern, romantik, klasik ve etnik stildeki tasarımları ile sofralarınız için şık bir alternatif oluşturuyor.


Benzersiz stillerdeki Porland Yemek Takımları, zarif formları, altın detayları ve kullanışlı tasarımları ile bayram, davet ve kutlama gibi mutlu anlarınızda hem sizi hem de sevdiklerinizi kendine hayran bırakıyor. Ayrıca Porland Yemek Takımları her zevke hitap eden benzersiz tasarımları ile sevdikleriniz için iyi bir hediye seçeneği oluşturuyor.


17 cm, 22 cm ve farklı ebatlarda düz tabak, kase, kayık tabak ve diğer yardımcı ürünlerin yer aldığı farklı sayıda parçalar içeren Porland Yemek Takımlarının birbirinden avantajlı fiyatları ile sunumlarınıza zenginlik katabilirsiniz. Stilinizi özgürce yansıtan şık tasarımları ile sevdiklerinizi eşsiz sofralarda özenle ağırlamanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.


Birbirinden göz alıcı sofralar için benzersiz çizgi ve modern tasarımları ile Porland’ın seçili yemek takımlarına, kaçırılmayacak %50 ve üzeri indirim fırsatlarıyla sahip olmak için hemen alışverişe başlayın!


Üstelik, Porland’ın yemek takımlarını uygun fiyat avantajları ile satın alırken; iade, taksit ve parça garantisi imkânlarıyla Porland internet sitesinden alışveriş yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.


Porland yemek takımınızı, özgün tasarımlara sahip koleksiyon modellerimiz arasından özgürce seçim yaparak, kendi takımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.