Arama

Bölge Müdürlükleri

Satış

 

Porland porselen kurumsal satış ekibi olarak MarmaraEgeİç Anadolu, Akdeniz bölge müdürlüklerimiz, Türkiye'nin her bölgesinde bulunan bayiliklerimizle kurumsal satış hizmeti vermekteyiz. Yıllık üretim hacmimizin %45'lik kısmını iç piyasaya verdiğimiz hizmetler oluşturmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz, sektördeki marka bilinirliğimiz ve kalitemiz bu alanda hızla büyümemize olanak sağlamaktadır.

 

 

Satış Sonrası Hizmet

 

Müşteri odaklı çalışan firmamızda, müşterilerimizden gelen öneri ve şikayetler değerlendirilmekte ve müşterilerimizi memnun edecek biçimde sonuçlandırılmaktadır. Bayiliklerimizin satışları aylık olarak takip edilmekte ve satış arttırıcı faaliyetler düzenlenmektedir. %100 Türk üretimi yapan firma olmamızın vermiş olduğu haklı gururla verdiğimiz hizmetin arkasında durmaktayız.

 

 

Dağıtım Kanalları

 

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan bayiliklerimiz ve bölge müdürlüklerimiz aracılığı ile Türkiye'nin dört bir yanına dağıtım yapılmaktadır. Sipariş aşamasında firmalara bildirilen termin tarihleri yazılı olarak bildirilmekte ve bu tarihlere mutlak suretle uyularak müşteri memnuniyeti yaratılmaktadır.

 

 

Hizmet

 

Firmalardan gelen öneri ve taleplerle porselen ürünlerimizin üzerine reklam amaçlı "logo" çalışmaları yapılmaktadır. Logo çalışmalarımızı "sır içi" tekniği kullanarak yapmaktayız. Bu teknik ile yapılan logolar uzun yıllar canlılığını ve kalıcılığını muhafaza etmektedir. Firmaların dekor ve konsept çalışmalarına uyum sağlaması açısından özel çalışma firmamızca yapılmaktadır. Müşterilerimizin özel tasarım istekleri bünyemizdeki Tasarım Ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Porland porselenden alınan her ürün için 10 yıl boyunca parça tamamlama garantisi verilmektedir. Böylece firmalar tarafından satışı olan serilerin devamlılığı sağlanmış olmaktadır.

 

 

Reklam

 

Yurt içinde faaliyet gösteren sektörel dergi, gazete gibi yazılı ve görsel basına reklam verilerek kurumsal firmaların ulaşımı kolaylaştırılmaktadır.