{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

1200 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Kurumsal Değerlerimiz

Temel hedefimiz her zaman en iyisi olmak

Üretim kalitesinde, hizmette, mağazacılık anlayışında, bayi ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizde en iyi olmak ve sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yönetimi üstlenmeyi ve piyasadaki lider konumumuzda ısrarcı olmayı görev biliyoruz.

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti

Müşterilerimiz Porland ailesinin bir parçasıdır. Onlar için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek sorumluluğumuzun farkında olarak ürünlerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasındayız.

İnsan kaynaklarına büyük önem veriyoruz

Her geçen gün daha fazla eğitimli ve deneyimli insan gücünü bünyemize katarak Porland ailesini büyütüyoruz. Onların verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, işbirliği ve dayanışmanın olduğu huzurlu, eşitlikçi ve güncel bir çalışma ortamı yaratmak görevini üstlenmekten asla yorulmuyoruz.

Etik pusulamızla yol alıyoruz

Etik önceliğimizi her alanda teorik ve pratik olarak gösteriyoruz. Porland ailemize aile kavramının sorumluluğuyla yaklaşıyor, yaşadığımız dünya için çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymayı işimizin özü kabul ediyoruz.

Türk ekonomisine güç katmayı hedefliyoruz

Onlarca yıldır Türk ekonomisine güç katmaya ve dünyada sektörel konumumuzla ülkemize başarı sağlamaya devam ediyoruz.

Sosyal Sorumluluk sahibi olmak temel ilkelerimizdendir

İşimizi aile sorumluluğundan ilham alarak yapıyor ve tüm insanlığı büyük bir aile olarak görüyoruz. Sosyal sorumluluklarımızı güvenilirliğimiz, dürüstlüğümüz ve iletişim yeteneklerimizle yerine getiriyor, dokunduğumuz her şeyi iyileştiriyoruz. Toplumsal yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak toplumsal cinsiyet eşitliğine, çağdaş eğitime, spora ve sanata destek vermeyi kurum kültürü olarak benimsedik.

Çevresel sorumluluğumuzun farkındayız

Biz bir aileysek doğa da ailemizin evidir. Bu yüzden, üretimimizi çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla yapıyor, bugünden daha iyi bir gelecek yaratmaya katkıda bulunarak ‘’evimizi’’ koruyoruz.