{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

800 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Yurt Dışı Satış Kanalları

Satış

Dünya'nın yaklaşık 40 ülkesine ve ağırlıklı olarak Avrupa ve Ortadoğu'ya ihracatını gerçekleştiren firmamız, bu ülkelerde bulunan büyük distribütörler ile çalışmaktadır. Distribütörlerin yanında perakende ve toptancılarla birlikte çalışılmakta olup üretiminin yaklaşık %65'ini ihraç etmektedir.

Satış Sonrası Hizmet

Müşteri odaklı çalışan firmamız müşterilerimizden gelen her türlü şikayeti değerlendirmekte ve müşterilerimizi memnun edecek bir biçimde sonuçlandırmaya çalışmaktadır. Distribütörlerimizin satışları aylık olarak takip edilmekte, yeni çıkan modellerimizle birlikte pazarın talebine kolaylıkla karşılık vererek distribütörlerimizin satışlarını her geçen yıl arttırması için tüm olanaklarını, rekabetçi fiyat ve üstün kalite politikasıyla seferber etmektedir. Yeni çıkan modellerimizin numuneleri müşterilerimizin beğenisine sunulmak üzere gönderilmekte, gelen talebe istinaden de sipariş alınmaktadır.

Dağıtım Kanalları

Distribütörler aracılığıyla o ülkedeki yerleşik daha küçük distribütörlere ve onlar aracılığıyla da restoran, otel vb. gibi gastronomi kesimine ulaşmaktadır. Zaman zaman bu ulaşım, direkt otel ve restoranlara da olabilmektedir. Yurt içinde süren mağazalaşma ile birlikte yurt dışında da Porland adı altında mağazalaşma çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Hizmet

Özellikle otel ve restoranların özel istekleri (logo, desen vb. gibi) distribütörlerin o ülkeye hitap edecek yeni ürün talepleri yerine getirilmektedir. Firmamız genelde standart üretimini 4 ila 6 hafta arası tamamlamakta ve ürünleri fabrikada teslim edilmek üzere hazır tutmaktadır, bununla birlikte Türkiye'deki gümrük işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Reklam

Yurt dışında faaliyet gösteren sektör dergilerine reklam verilerek hem markanın tanıtımı sağlanmakta hem de distribütörlerimizin reklamı yapılmaktadır.