{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

1200 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

Değerli iş ortaklarımız ve çok kıymetli Porland ailemiz;

Türk porselen sektöründe ilklerin ve yeniliklerin markası olan Porland’ı yüzde 100 Türk sermayesi ile 1976 yılında kurduk.

Türkiye’de porselen denince akla gelen ilk markalardan biri olan Porland olarak tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknolojimiz ve benzersiz iş gücümüz ile ürünlerimize yansıtıyoruz.

1992 yılında Gebze, 1996 yılında ise 300 bin metrekare alana sahip Bilecik tesislerimiz hizmete girdi. Fabrikalarımızda, yılda 70 milyon adet porselen üretiyor ve alanında uzman 1600 özverili çalışanımız ile sağlıklı, hijyenik, yenilikçi ve öncü üretim anlayışına sahip özel tasarımlı ürünlerimiz ile yurt içinde ve 4 ana kıtada 30’dan fazla ülkede Porland bayrağımızı gururla dalgalandırıyoruz.

Porland olarak ürün yapımızı inovasyon ve buluşlarla geliştirerek kalite ve dayanıklılığı artırmak için yürüttüğümüz çalışmalar ve AR-GE tecrübemiz ile sektörde her zaman örnek gösterilen ve takip edilen bir firma olduk.

Sektörün lider markası olarak kurumsal politikalarımız kapsamında, geçmişteki tecrübelerimizi ve birikimlerimizi bugüne aktararak karlı büyümeyi sürdürülebilir şekilde devam ettirme sorumluluğumuz ile markamızı geliştirip güçlendiriyoruz.

Dünya pazarında modern bakış açımız ile öncü, takip edilen, ilham alınan, itibarlı ve güvenilir bir marka olmak olan vizyonumuz ile mevcutta yüzde 65 olan ihracat hacmimizi her gecen gün büyüterek ve ihraç ettiğimiz ülke sayısını artırarak yola devam ediyor olmak, tüm Porland ailesi için büyük bir sevinç kaynağıdır.

Kısa sürede dünyanın lider porselen firmaları arasında yerini alan Porland olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş üretim ve hizmet anlayışımız ile hiç durmadan yolumuza devam edeceğiz.

Porland ürünlerinde esas aldığımız dayanıklılık, estetik ve zarafetin tek vücut olmasıdır. Bunun bir yansıması olarak logomuzda kullandığımız balerin figürü, yüksek disiplin ve özverili üretim sürecimizin en şahane temsilidir.

Tasarladık ve ürettik parolası ile mutlu yaşam alanları ve mutlu yarınlarınıza katkı sağlamaya her zaman hazır olan Porland ailemiz, siz değerli iş ortaklarımız ve sevgili çalışanlarımız ile büyümeye devam edecektir.

Birlikte yürüdüğümüz bu başarı yolunda bugüne kadar katkılarınız için siz değerli iş ortaklarımıza, tüm Porland ailesine ve markamıza güvenen kıymetli müşterilerimize teşekkür ederim.

Sizlerle daha güçlüyüz.

Saygılarımla,

Süleyman Pamukçu

Yönetim Kurulu Başkanı